• Informacje na temat:

  zazielenie

Artykuły na temat: zazielenie
 • Lublin: Powstanie największy kompleks biurowy w regionie

  ​Kompleks biurowy o łącznej powierzchni 80 tys. metrów kwadratowych, największy w regionie, wybuduje w Lublinie miejscowy deweloper Centrum Zana Holding. Może tam powstać do 10 tys. miejsc pracy.

 • Piątkowa korekta w USA wyhamowała wczoraj. Początkowy spadek zamienił się w horyzontalne falowanie, a dziś nastroje poprawiły się. W nocy Azja zazieleniła się, szczególnie Nikkei (+2,2 proc). Europa zaczęła od wzrostów, ale umiarkowanie.

 • Pracuj w największych miastach Anglii

  Dzisiaj angielskie miasta - a tych powyżej 200 tys. jest ok. 40. - to w większości nowoczesne metropolie, gdzie dominują sektory związane z bankowością, finansami i elektroniką. Coraz trudniej w angielskim krajobrazie dostrzec miejsca z ogromnymi fabrykami i dymiącymi kominami... Ale jaka jest specyfika tych miejsc, czego przyjeżdżający do nich Polak może się spodziewać?

 • O ile wczorajsza sesja zdominowana była przez spadki za sprawą zamieszania po dekrecie Donalda Trumpa o nie wpuszczaniu emigrantów, to dzisiejsza rozpoczęła się już w lepszych nastrojach. Indeksy amerykańskie odrobiły wczoraj większość strat z początku notowań, więc również w Europie giełdy zazieleniły się.

 • UE:Quasi-państwo bez fundamentów

  ...ze zdrowego rozsądku Odrębnym kuriozum jest postulat "odnowienia i zazielenienie europejskiego przemysłu". Europejski przemysł przez to, że jest "zazieleniony", podczas gdy przemysł reszty świata nie...

 • W reakcji na dobre dane z Chin i USA wyjątkowo mocno zaczął się wczoraj kwartał. DJIA i S&P500 urosły o 1,3 i 1,2 proc. tym szybkim ruchem przeskoczyły niedawne maksima. Nowe lokalne szczyty nie są jednak wyraźnie przekroczone, a dzisiejszy początek notowań za oceanem nie przynosi na razie kontynuacji, a korektę. Azja też się w nicy zazieleniła, choć już nie tak mocno. W tych nastojach zaczął się dziś handel w Europie.

 • Zarząd Biomass Energy Project S.A. informuje, że na obszarze 10 ha Spółka przeprowadzi inwestycję we własną plantację drzew szybkorosnących - Paulowni....

 • Od 15 lutego rolnicy mogą składać oświadczenia dot. dopłat bezpośrednich

  Od 15 lutego do 14 marca 2018 r. rolnicy mogą składać w biurach powiatowych ARiMR oświadczenia o braku zmian we wniosku o dopłaty bezpośrednie w stosunku do ubiegłego roku - poinformowała Agencja. Na dole tekstu jest link do formularza oświadczenia.

 • Bawarski dziennik "Muenchener Merkur" chwali decyzję rządu Niemiec, by przeciąć dyskusję na temat wprowadzenia ograniczeń prędkości na autostradach w RFN. Według konserwatywnej gazety realizacja tego pomysłu spotkałaby się z negatywną reakcją wyborców.

 • Europejski Bank Centralny opublikował kurs wymiany, po którym przeliczane będą płatności bezpośrednie za 2018 r., wynosi on 4,2774 zł za 1 euro. Jednocześnie resort rolnictwa przygotował propozycje stawek dopłat za ten rok, rolnik dostanie minimum dopłaty 767 zł/ha.