• Informacje na temat:

  zazielenie

Artykuły na temat: zazielenie
 • Lublin: Powstanie największy kompleks biurowy w regionie

  ​Kompleks biurowy o łącznej powierzchni 80 tys. metrów kwadratowych, największy w regionie, wybuduje w Lublinie miejscowy deweloper Centrum Zana Holding. Może tam powstać do 10 tys. miejsc pracy.

 • O ile wczorajsza sesja zdominowana była przez spadki za sprawą zamieszania po dekrecie Donalda Trumpa o nie wpuszczaniu emigrantów, to dzisiejsza rozpoczęła się już w lepszych nastrojach. Indeksy amerykańskie odrobiły wczoraj większość strat z początku notowań, więc również w Europie giełdy zazieleniły się.

 • Pracuj w największych miastach Anglii

  Dzisiaj angielskie miasta - a tych powyżej 200 tys. jest ok. 40. - to w większości nowoczesne metropolie, gdzie dominują sektory związane z bankowością, finansami i elektroniką. Coraz trudniej w angielskim krajobrazie dostrzec miejsca z ogromnymi fabrykami i dymiącymi kominami... Ale jaka jest specyfika tych miejsc, czego przyjeżdżający do nich Polak może się spodziewać?

 • Zarząd Biomass Energy Project S.A. informuje, że na obszarze 10 ha Spółka przeprowadzi inwestycję we własną plantację drzew szybkorosnących - Paulowni....

 • UE:Quasi-państwo bez fundamentów

  ...ze zdrowego rozsądku Odrębnym kuriozum jest postulat "odnowienia i zazielenienie europejskiego przemysłu". Europejski przemysł przez to, że jest "zazieleniony", podczas gdy przemysł reszty świata nie...

 • Od 15 lutego rolnicy mogą składać oświadczenia dot. dopłat bezpośrednich

  Od 15 lutego do 14 marca 2018 r. rolnicy mogą składać w biurach powiatowych ARiMR oświadczenia o braku zmian we wniosku o dopłaty bezpośrednie w stosunku do ubiegłego roku - poinformowała Agencja. Na dole tekstu jest link do formularza oświadczenia.

 • Europejski Bank Centralny opublikował kurs wymiany, po którym przeliczane będą płatności bezpośrednie za 2018 r., wynosi on 4,2774 zł za 1 euro. Jednocześnie resort rolnictwa przygotował propozycje stawek dopłat za ten rok, rolnik dostanie minimum dopłaty 767 zł/ha.

 • Nawet 500 euro dopłaty dla młodego rolnika

  Nawet 500 euro dopłat bezpośrednich na hektar może dostać aktywny rolnik, który ukierunkuje swoją produkcję tak, by skorzystać ze wielu możliwości dopłat do produkcji - poinformował prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Andrzej Gross.

 • W poniedziałek mija termin składania wniosków o dopłaty bezpośrednie dla rolników

  W poniedziałek mija termin składania wniosków o dopłaty bezpośrednie dla rolników. Wnioski można składać jeszcze do 10 lipca, ale za każdy dzień zwłoki kwota płatności będzie obniżana o 1 proc.

 • Dzisiejsza sesja odbyła się w cieniu piątkowych zamachów terrorystycznych w Paryżu i zmuszała inwestorów do reakcji na nie.