• Informacje na temat:

  złota 44 ceny mieszkań

Artykuły na temat: złota 44 ceny mieszkań
 • Raport bieżący nr 19/2017 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. W nawiązaniu do raportu nr 30/2016 z 5 lipca 2016 roku Zarząd BBI...

 • Gdzie jest najdrożej - top rynków mieszkaniowych na świecie?

  W czołówce najdroższych rynków mieszkaniowych na świecie od lat pozostają te same lokalizacje. W Azji prym wiedzie Hongkong i Singapur, w Europie Londyn czy Monako, w USA - Nowy Jork. Ceny mieszkań w światowej czołówce mogą przyprawić o prawdziwy zawrót głowy.

 • Niedoceniona wielka płyta! Wartość mieszkań będzie wzrastać

  Choć mieszkania w budynkach z wielkiej płyty mają wiele wad, ich właściciele nie muszą się specjalnie martwić o utratę wartości takich lokali. Ostatnie zapowiedzi rządu o ewentualnym wsparciu termomodernizacji takich domów radykalnie zmieniło sytuację - eksperci szacują, że cena mieszkań w blokach z wielkiej płyty będzie wzrastać.

 • Nieruchomości w Polsce znów drożeją?

  Wiele wskazuje na to, że skończyła się już przecena na rynku nieruchomości - tak pierwotnym, jak i wtórnym.

 • Złota 44: Wieżowiec, który rozsławia Polskę

  ,a międzynarodowi analitycy rekomendują ją jako zyskowną lokatę kapitału. Interia sprawdza kulisy sukcesu Złotej 44 - jednego z najbardziej luksusowych i przyjaznych rezydentom apartamentowców zlokalizowanych w sercu Warszawy, do którego już w przyszłym roku wprowadzą się pierwsi mieszkańcy.

 • Ile kosztują najdroższe nieruchomości w Polsce?

  Zbyt wysokie ceny mieszkań to bolączka, która towarzyszy nam nie od dziś. Wystarczy jednak rzucić okiem na polskie rekordy cenowe, by większość ofert z serwisów ogłoszeniowych wydała się śmiesznie tania. Ile trzeba zapłacić za najdroższe nieruchomości w kraju? Zestawienie przygotował serwis Homla.pl.

 • Rynek apartamentów na rekordowej fali...

  Rozgrzana do wszelkich granic koniunktura na pierwotnym rynku mieszkaniowym udzieliła się również statystykom sprzedaży mieszkań z najwyższej półki. Ostatnie czasy zaowocowały spektakularnymi rekordami na rynku apartamentowym, zarówno pod względem cen jak i wolumenów sprzedaży.

 • Od 2,2 do aż 42,2 mln zł. W tym zakresie cenowym zawierają się stawki trzech najdroższych lokali mieszkalnych na pięciu głównych rynkach mieszkaniowych w Polsce. Z tymi wyjątkowymi cenami idą w parze wyjątkowe cechy każdej takiej nieruchomości.

 • Apartamenty dalej są w cenie

  Ponad 30 tys. zł za metr kwadratowy kosztuje najdroższe obecnie mieszkanie w ofercie WGN - to luksusowy, w pełni wykończony narożny apartament w centrum Warszawy. Do najdroższych nieruchomości mieszkalnych należą także apartamenty na Starym Mieście w Krakowie czy Wrocławiu oraz luksusowe mieszkania w kurortach nad morzem. Ceny takich nieruchomości zaczynają się od miliona złotych.

 • Sprzedaż apartamentów w Polsce na przykładzie sześciu miast

  Około 15-20 tys. zł za metr kwadratowy - tyle średnio kosztują apartamenty w projektach deweloperskich z najwyższej półki. Najdroższym rynkiem w kraju pozostaje oczywiście Warszawa. W tym tekście sprawdziliśmy ceny i lokalizacje ekskluzywnych nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego w stolicy i wybranych miastach regionalnych.