• Informacje na temat:

  złoto kurs

Artykuły na temat: złoto kurs
 • Czy czeka nas pożegnanie z Wielką Brytanią?

  ...pielęgniarek rozumie, że darmowe szkolenia i kursy organizowane na miejscu przez pracodawców pomogą im w dalszej karierze zawodowej - mówi Ewelina Małko. Nie wszystko złoto, co się świeci Nie brakuje osób(...)- Już obserwujemy ogromne zainteresowanie naszymi nowymi ofertami pracy w Niemczech i Szwajcarii. Kandydaci chcą zarabiać jak najbliżej kraju, nie bez znaczenia jest też kurs funta, słabszy niż...

 • Na giełdzie kurs dolara przekroczył 82 ruble

  Kurs dolara na moskiewskiej giełdzie przekroczył w środę barierę 82 rubli, bijąc kolejne rekordy. Kurs euro przybliżył się do 90 rubli. Rosyjska waluta słabnie w związku z kolejnymi spadkami cen ropy.

 • Inwestorzy szukają mniej ryzykownych inwestycji, rośnie więc cena złota. Zyskuje kurs akcji największych spółek wydobywających złoto, a na popularności zyskują ETF-y.

 • Od początku roku kurs poszedł w górę o prawie 9 proc. Wzrostowa tendencja zakończyła się jednak w marcu, niemal jednocześnie z aneksją Krymu przez Rosję. Choć od tego czasu konflikt rosyjsko-ukraiński nie tylko nie wygasł, ale wręcz nabrał globalnego wymiaru, przynajmniej w aspekcie gospodarczym, a napięć politycznych i militarnych nie brakuje także w innych regionach świata, notowania kruszcu

 • Bank Rosji w poniedziałek ustalił kurs rubla do dolara na 78,67 RUB. To najniższy kurs rosyjskiej waluty wobec amerykańskiej w najnowszej historii Rosji, uwzględniając dokonaną przez centralny bank Federacji Rosyjskiej w1998 roku denominację rubla.

 • Kurs funta wobec dolara obniżył się najbardziej od 31 lat

  Kolejny spadek odnotowała we wtorek brytyjska waluta - funt szterling - której kurs wobec dolara obniżył się o 1,3 proc. i wyniósł 1,3112 dolara - najniżej od września 1985 roku. To o 12 proc. mniej niż poziom sprzed referendum, które zadecydowało o Brexicie.

 • Złoto: Bezpieczna przystań już nie działa

  Ostatnie kilka dni na globalnych rynkach finansowych upływają pod znakiem kłopotów zadłużeniowych Grecji i coraz realniejszej wizji wyjścia tego kraju ze strefy euro. Widmo Grexitu doprowadziło do znaczącego pogorszenia nastrojów na giełdach i wsparło aktywa posiadające opinię "bezpieczniejszych". Złoto które jest uważane za bezpieczną przystań jednak rozczarowało.

 • Złoto świeci coraz mocniej...

  Popyt na złoto stymulowany przez banki centralne i przemysł jest coraz większy. Konkurencja ze strony kryptowalut niemalże przestała istnieć. Jeśli w tym roku siłą rozpędu kurs przebije wyraźnie poziom 1380 dol. za uncję, złoto powróci na tron.

 • Kurs złotego: Czeka nas osłabienie polskiej waluty

  Złoty w najbliższych miesiącach osłabi się do dolara. Za amerykańską walutę trzeba będzie zapłacić więcej niż 4 złote.

 • Złoto - bezpieczna przystań?

  Ostatnie wzrosty cen złota doprowadziły kurs do poziomów z przed siedmiu tygodni, tj. w okolice 1240 dolarów za uncje. Na wzrostach tych skorzystało również...