• Informacje na temat:

  złoto przewidywania

Artykuły na temat: złoto przewidywania
 • ...klientów (złoto, elektronikę itp.), a potem mogą oni je odkupić za wyższą cenę. Czyli są to umowy sprzedaży, a nie pożyczki! Przykład. P. Ewa sprzedała telefon za 200 zł i tyle dostała z lombardu. Po...

 • Złoto świeci coraz mocniej...

  Popyt na złoto stymulowany przez banki centralne i przemysł jest coraz większy. Konkurencja ze strony kryptowalut niemalże przestała istnieć. Jeśli w tym roku siłą rozpędu kurs przebije wyraźnie poziom 1380 dol. za uncję, złoto powróci na tron.

 • Czy czeka nas pożegnanie z Wielką Brytanią?

  ...pielęgniarek rozumie, że darmowe szkolenia i kursy organizowane na miejscu przez pracodawców pomogą im w dalszej karierze zawodowej - mówi Ewelina Małko. Nie wszystko złoto, co się świeci Nie brakuje osób...

 • DM BOŚ: Złoto wciąż będzie tracić?

  Inwestorzy nie wierzą w złoto - ocenia Dorota Sierakowska z Domu Maklerskiego Banku Ochrony Środowiska. Zdaniem analityków dolar jest kluczowy dla rynków surowcowych.

 • Czy nadchodzi dobry czas dla kupujących złoto?

  Umacniająca się pozycja złotówki w stosunku do dolara niesie za sobą korzyści dla osób inwestujących w złoto. W 2017 roku kruszec ten udowodnił, że jest nie tylko dobrą inwestycją w czasach kryzysu, ale przynosi również zyski przy wzroście światowej gospodarki.

 • Analitycy radzą: Kupujcie złoto?

  Jeszcze przez kolejne sześć do dziewięciu miesięcy można liczyć na kontynuację hossy na warszawskiej giełdzie - sugerują analitycy. Pod koniec roku może więc skończyć się czas, w którym rozsądne będzie inwestowanie w akcje. Najlepszą strategią w długim terminie jest podzielenie portfela inwestycyjnego na kilka klas aktywów, powinno wśród nich znaleźć się m.in. złoto.

 • NBP przewiduje cenę złota poniżej tysiąca dolarów za uncję

  Po mocnym wzroście cen żółtego kruszcu około dwa lat temu, gdy za uncję płacono blisko 1800 dolarów, teraz jego cena kształtuje się nieco powyżej 1200 dolarów. Zdaniem niektórych analityków może dalej spadać. Donald Malicki z Narodowego Banku Polskiego przewiduje, że nawet poniżej tysiąca dolarów za uncję.

 • Wraz z chińskim Nowym Rokiem złoto traci na wartości

  Złoto, a zwłaszcza srebro tracą na wartości w reakcji na umocnienie dolara spowodowane zapowiedzią że rozmowy pomiędzy Grecja a jej wierzycielami nie zakończyły się sukcesem.

 • Złoto odzyskuje blask?

  Pierwsze miesiące 2016 r. przyniosły wzrost cen złota o ponad 15 proc. i był to pod tym względem najlepszy kwartał od 30 lat. Dalszej zwyżce sprzyjają ujemne stopy procentowe i atmosfera niepewności unosząca się nad rynkami finansowymi.

 • Złoto odzyskuje status "bezpiecznej przystani"

  Ubiegłoroczne decyzje podjęte w Waszyngtonie oraz przez banki centralne w dalszym ciągu kształtują ceny surowców na początku 2019 roku. Zaczynają być odczuwalne ekonomiczne konsekwencje wojny handlowej Donalda Trumpa z Chinami.