• Informacje na temat:

    złoty prognozy

Artykuły na temat: złoty prognozy
  • Rynek pracy w Polsce - prognozy Adecco Poland

    Jest szansa na to, że na naszym rynku pracy padnie historyczny rekord. We wrześniu stopa bezrobocia wyniosła 9,9 proc. Dalszy spadek tego wskaźnika jest wielce prawdopodobny.

  • Prognozy walutowe: Co dalej ze złotym?

    W najbliższych miesiącach na notowania złotego wpływ będą mieć nastroje inwestorów na światowych rynkach, decyzje banków centralnych i lokalnie wprowadzane nowe podatki. Większość negatywnych czynników została już uwzględniona w cenach.

  • Płaca minimalna od nowego roku ma wynosić 2080 złotych

    Płaca minimalna w górę o 80 złotych. Od nowego roku ma wzrosnąć do 2080 złotych. Taką propozycję przyjął rząd – informują dziennikarze RMF FM.

  • Prognozy 2016: Polityka wciąż będzie ciążyć złotemu, ale w mniejszym stopniu

    Resort finansów w swojej prognozie walutowej, wykorzystanej w projekcie budżetu na 2016 rok, założył znaczne umocnienie złotego. Średni kurs euro ustalono na poziomie 4,03 złotego i 3,66 względem dolara. Czego możemy się spodziewać w 2016 roku?

  • Niemiecka gospodarka przeżywa złote lata. Znakomite widoki też na 2018 rok

    Niemiecki "cud na rynku pracy" utrzymuje się. Prognozy zatrudnienia na nadchodzący rok obiecują "rekordowy poziom" - poinformował w czwartek Instytut Badań nad Rynkiem Pracy (IAB) przy Federalnej(...) wyjaśnił IAB, oznacza to dobre prognozy rozwoju rynku pracy w nadchodzących miesiącach. Chwilowo niemal na wszystkich polach następuje pozytywny rozwój, "na rynku wewnętrznym, w gospodarce światowej...

  • Jaki wpływ na złotego mają turbulencje na rynkach wschodzących?

    Sierpniowe zawirowania na rynkach wschodzących nie pozostały bez wpływu na polską walutę, jednak kilkugroszowe osłabienie się złotego względem euro i dolara to nic w porównaniu do kryzysów walutowych w Turcji i Argentynie. Jakie są prognozy dla złotego?

  • Nędza minimalna = 1500 złotych

    ...pracy wskazuje to na bardzo korzystne prognozy dla polskich pracowników. Najnowsze dane publikowane przez GUS wskazują na zwiększenie poziomu zatrudnienia w sektorze przedsiębiorstw o przeszło(...) S.A. Prognozy dotyczące potencjału zatrudnienia na niemieckim rynku pracy wskazują, że u naszych zachodnich sąsiadów brakuje obecnie ok. 200-600 tysięcy pracowników. Dogodne stawki pracy oraz...

  • Kiedy dolar będzie słabszy, a złoty mocniejszy?

    Amerykański dolar jest wobec złotego najdroższy od niemal dwóch lat. To się zmieni dopiero wówczas, gdy do gospodarki USA dotrą efekty światowego spowolnienia gospodarczego.

  • Płaca minimalna będzie wyższa o 114 złotych

    .... W przyjętym przez Radę Ministrów dokumencie "Założenia projektu budżetu państwa na rok 2012" przyjęto następujące prognozy: średni wzrost cen towarów i usług konsumpcyjnych - 2,8 proc. oraz realny...

  • S&P może dziś podnieść prognozy dla Polski?

    Agencja S&P prawdopodobnie podąży śladem Moody's i jeszcze dziś podniesie prognozy dla polskiej gospodarki, wspierając tym samym złotego i rozbudzając nadzieje na korektę w górę ratingu w październiku.