• Informacje na temat:

  złożą w polsce

Artykuły na temat: złożą w polsce
 • ​Polska rajem dla imigrantów? Tu jest praca i spokój

  Tak dużej fali chętnych do zamieszkania i pracy w Polsce nie było nigdy wcześniej. To efekt migracji mieszkańców Ukrainy, a także wejścia w życie nowej ustawy o cudzoziemcach, która ułatwiła pracodawcom staranie się o pracowników czasowych z zagranicy.

 • Zbadają złoże soli, by zbudować magazyn gazu

  Firma G-Drilling zbada przydatność złoża soli w Damasławku (województwo kujawsko-pomorskie) do budowy tam podziemnego magazynu gazu - podał w środę Gaz-System. Operator poinformował o podpisaniu umowy na przeprowadzenie badań.

 • Australijczycy dadzą wschodniej Polsce 2000 nowych miejsc pracy

  ...przez PD Co na kwotę nawet do 200 mln złotych.  Inwestycja PD Co jest jedną z pierwszych od dziesięcioleci inwestycją typu greenfield w branży górnictwa węgla kamiennego w Polsce i ze względu na planowaną formę finansowania może posłużyć jako zachęta dla kapitału zagranicznego do szerszego rozpoznania w możliwościach inwestycyjnych w Polsce, a zwłaszcza w Lubelskim Zagłębiu Węglowym. - Budowa...

 • PGNiG rozpoczęło eksploatację nowego złoża

  PGNiG rozpoczęło wydobycie 80 ton ropy naftowej na dobę ze złoża Połęcko (gm. Maszewo) w województwie lubuskim. 5 sierpnia 2016 r. Prezes PGNiG Piotr Woźniak, oficjalnie uruchomił Ośrodek Produkcyjny odpowiedzialny za eksploatację złoża. Dzięki inwestycji krajowe wydobycie surowca zwiększy się o 20 tys. ton rocznie.

 • Anglia opłacalna i w Polsce

  Spędził w Anglii kilka lat. Zarobił tam dobre pieniądze. Dlaczego więc wrócił? Bo tęsknił za krajem. Lecz to, że mieszka w Polsce wcale nie oznacza, że angielski etap jest dla niego skończony. Przeciwnie, kontakty które tam nawiązał, dają doskonałe efekty. Dzięki nim dobrze prosperuje biuro podróży, które tu prowadzi.

 • Kolejne złoże gazu w Wielkopolsce

  Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG) potwierdziło odkrycie złoża gazowego w miejscowości Miłosław w powiecie wrzesińskim w woj. wielkopolskim.

 • ​Polska spółka dwóch niemieckich koncernów górniczych zatrudni 300 osób

  Około 300 osób zamierza docelowo zatrudnić polska spółka powołana przez dwa niemieckie koncerny górnicze: Deilmann-Haniel Shaft Sinking oraz Thyssen Schachtbau. Firma będzie specjalizować się w budowie i pogłębianiu szybów kopalń.

 • Kurtyka: Projekt połączenia Polski ze złożami gazu na szelfie norweskim nabiera rumieńców

  - Projekt połączenia Polski ze złożami gazu na szelfie norweskim nabiera rumieńców - powiedział wiceminister energii Michał Kurtyka, odnosząc się do ogłoszonej we wtorek decyzji o otwarciu procedury open season na gazociąg Baltic Pipe. Zdaniem wiceszefa resortu energii, to "wspaniała nowina"

 • .... 2 ustawy). A jeśli tata pracuje za granicą? Czy dziecko, które zostało w Polsce, dostanie 500 zł? M. Nagórek: Tylko wtedy, jeżeli pracujący za granicą rodzic nie pobiera w innym kraju...

 • Prezes Grupy Lotos liczy na złoże B8

  Wydobycie ropy ze złoża B8 na Morzu Bałtyckim to opłacalny projekt; pełna produkcja zostanie uruchomiona w przyszłym roku - mówi PAP prezes Grupy Lotos S.A. Paweł Olechnowicz.