• Informacje na temat:

  zmiany pfron na 2014

Artykuły na temat: zmiany pfron na 2014
 • Pracodawcy: Większość zakładów pracy chronionej może upaść

  .... Dotknie całego rynku, i nawet z punktu widzenia państwa (...) jej skutki będą katastrofalne - ocenił. Przewodnicząca Rady Krajowej POPON Barbara Pokorny zarzuciła, że zmiany dotyczące rynku pracy(...) w ostatnich latach spadały wydatki na dofinansowania do wynagrodzeń w ramach PFRON, a kolejna obniżka planowana jest z 3,3 mld zł do 2,9 mld zł, czyli o ponad 13 proc. Podkreśla też, że maleje udział dotacji...

 • Zmiany w PFRON: Skorzysta 34 tys. osób

  Niepełnosprawni prowadzący działalność gospodarczą lub rolniczą będą mieć prawo do refundacji składek na ubezpieczenie społeczne, nawet jeśli spóźnią się do 14 dni z ich opłaceniem - do noweli ustawy wprowadzającej tę zasadę.

 • Fikcyjne zatrudnianie osób niepełnosprawnych, fałszowanie orzeczeń o niepełnosprawności i oświadczeń przez pracodawców - to nieprawidłowości, które stwierdziła NIK w swojej ostatniej kontroli.

 • Raport bieżący nr 2/2017 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd Spółki Agencja Rozwoju Innowacji S.A. z siedzibą we Wrocławiu...

 • Zarząd Nettle S.A. ("Spółka") informuje, że w dniu 25 czerwca 2015 roku odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Spółki, na którym podjęto...

 • Morawiecki - daliśmy już ponad 100 zł

  Niepełnosprawni muszą mieć pomoc w przełamywaniu barier, na ten cel już teraz zarezerwowaliśmy 23 mld zł - podkreślił w poniedziałek premier Mateusz Morawiecki inaugurując program Dostępność plus. Premier podpisał w poniedziałek Pakt na rzecz Dostępności plus 2018-2025. Obecny rząd w ciągu roku podniósł m.in. rentę socjalną o ponad 100 zł.

 • Zmiany Komisji Europejskiej uderzą w niepełnosprawnych

  Już od przyszłego roku Komisja Europejska planuje ograniczyć wymiar pomocy publicznej udzielanej przez państwa członkowskie. Może to oznaczać utratę przez Polskę dofinansowania do wynagrodzeń dla 240 tys. osób niepełnosprawnych.

 • To już pewne! Wódka i papierosy będą droższe

  Rząd na środowym posiedzeniu przyjął projekt ustawy okołobudżetowej, niezbędnej do wykonania budżetu na 2014 rok. Najważniejsze zmiany to wzrost akcyzy na wyroby tytoniowe i alkohol oraz zamrożenie płac w budżetówce.