• Informacje na temat:

  znależć

Artykuły na temat: znależć
 • Chciałbym kupić wnukowi wymarzoną konsolę do gier. Zastanawiam się nad wzięciem szybkiej pożyczki. Jak znaleźć najtańszą? Adam z Sopotu

 • Jak znaleźć niedrogą firmę budowlano-remontową?

  W dzisiejszych czasach nie łatwo jest znaleźć tanią, a jednocześnie dobrą firmę budowlano-remontową. Poniżej wskażemy, gdzie rozpocząć poszukiwania, na co zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru wykonawców, a także jakich fachowców unikać.

 • Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim to duży stres dla każdej mamy. Musi przecież zostawić w domu maluszka, z którym dotąd się nie rozstawała. Poradzimy ci, jak znaleźć dla dziecka najlepszą opiekunkę.

 • Cena "czarnego złota" nie może znaleźć dna...

  Ostatnie w tym roku posiedzenie Komitetu Monetarnego przy Rezerwie Federalnej można ocenić jako najważniejsze wydarzenie grudnia - i to nie tylko ze względu na istotę tego posiedzenia, ale również z uwagi na ogromne oczekiwania. Poza tym ceny "czarnego złota" nie mogą znaleźć dna...

 • Jak znaleźć zatrudnienie?

  Zostałaś zwolniona? Niebawem skończysz naukę i będziesz szukać pierwszej pracy? Podpowiadamy, jak skutecznie szukać zatrudnienia, skorzystać z bezpłatnych szkoleń albo uzyskać dotację na założenie własnej firmy.

 • Smartfon pomoże znaleźć portfel

  Polscy przedsiębiorcy pracują nad rozwiązaniem, które umożliwi zsynchronizowanie portfela ze smartfonem. Połączenie między przedmiotami umożliwi zlokalizowanie portfela za pomocą telefonu. Na realizację pomysłu zebrali ponad milion złotych w społecznościowej zbiórce na Kickstarterze.

 • Koleżanka wyjeżdża do pracy za granicą jako opiekunka osób starszych. Namawia mnie, żebyśmy pojechały tam razem. Nigdy nie pracowałam poza krajem i mam wiele obaw. Czy takie zatrudnienie jest bezpieczne? Janina, 56 lat, Łowicz

 • Gdzie w internecie znaleźć informacje o kontrahencie?

  Publiczne rejestry i ewidencje są konsekwentnie przenoszone do internetu. Umiejętne korzystanie z zasobów sieci pozwala zgromadzić mnóstwo informacji o podmiotach uczestniczących w obrocie gospodarczym. Podstawowe informacje rejestrowe z CEIDG albo KRS można uzupełnić danymi o majątku przedsiębiorcy i zawieranych przez niego kontraktach. Mnóstwo dodatkowych informacji można również znaleźć w funkcjonującym od tego roku repozytorium dokumentów finansowych.

 • Gdzie znaleźć pracę po studiach?

  Adzuna obliczyła liczbę ofert pracy w miastach w których znajdują się uczelnie ze ścisłej czołówki rankingu państwowych szkół wyższych. Raport dotyczy wyłącznie pięciu kierunków studiów: IT, Budownictwa, Dziennikarstwa/ Komunikacji/ PR, Księgowości/ Finansów/ Ekonomii oraz Inżynierii.

 • Gdzie powinniśmy szukać działek pod inwestycję na polskim wybrzeżu? Jakie lokalizacje są obecnie najbardziej atrakcyjne? Jak skutecznie możemy podnieść wartość naszego gruntu? Na co warto zwracać uwagę przy wyborze nadmorskiego terenu inwestycyjnego i jak znaleźć te naprawdę wartościowe nieruchomości rekreacyjne?