• Informacje na temat:

  żołnierz zawodowy zarobki

Artykuły na temat: żołnierz zawodowy zarobki
 • Żołnierze dostaną rekordowe podwyżki, kwotę potwierdziło BBN. Wojsko nie chce rozgłosu w tej sprawie

  Od stycznia przeciętne uposażenie żołnierza zawodowego wyniesie 5530 zł brutto. Kwotę oficjalnie potwierdziło Biuro Bezpieczeństwa Narodowego.

 • Ile zarabiają żołnierze?

  Zgodnie z danymi udostępnionymi przez Ministerstwo Obrony Narodowej, 31 stycznia 2011 roku w Siłach Zbrojnych RP było 99 778 żołnierzy. Wśród nich 120 to najwyżsi rangą generałowie.

 • Przywileje wybranych grup zawodowych w Polsce

  Górnicy, nauczyciele, kolejarze, policjanci, żołnierze – lista zawodów uprzywilejowanych w Polsce jest długa. Ustawodawca zapewnił im szereg dodatkowych praw – od wcześniejszych emerytur, poprzez dodatkowe pensje, krótszy wymiar pracy czy dodatkowe urlopy.

 • Zarobki funkcjonariuszy służby więziennej

  Ustawa z 9 kwietnia 2010 roku o Służbie Więziennej określa ją jako umundurowaną i uzbrojoną formację apolityczną podległą Ministrowi Sprawiedliwości, posiadającą własną strukturę organizacyjną.

 • Zarobki w Polsce: Podwyżki dla żołnierzy i funkcjonariuszy już w 2016 roku

  Od przyszłego roku wzrośnie wynagrodzenie żołnierzy zawodowych i funkcjonariuszy. Na podwyżki Ministerstwo Obrony Narodowej przeznaczy 340 mln zł, a Ministerstwo Spraw Wewnętrznych około 390 mln zł.

 • Zawodowo po kredyt

  Czy lekarz i sklepikarz mogą liczyć na takie same warunki kredytów? A pielęgniarka lub żołnierz? I czy w ogóle stosunek do służby wojskowej ma dla kredytodawcy jakiekolwiek znaczenie? Według wiedzy zgromadzonej przez analityków serwisu Comperia.pl odpowiedź na powyższe pytania brzmi...

 • Zarobki żołnierzy: Średnio 3,5 tys. złotych na rękę

  ...żołnierze korpusu szeregowych - szeregowi otrzymują 2500 zł, a starsi szeregowi o 50 zł więcej. Z kolejnymi stopniami pensja podstawowa wojskowych rośnie. W korpusie podoficerów zawodowych, żołnierze(...) żołnierzy zawodowych w 2013 roku wynosiło 4247 zł brutto. To o 128 zł więcej niż w 2012 roku i aż 1018 zł więcej niż w 2005 roku. Co nie jest zaskoczeniem, najmniej zarabiali szeregowi, a najwięcej...

 • Ministerstwo Obrony Narodowej przygotowuje listę miast w Polsce, w których zamierza zachęcać młodych mężczyzn do wstępowania w szeregi armii zawodowej, pisze "Polska". Taka armia ma powstać do końca 2012 r. i liczyć 150 tys. żołnierzy.

 • Prezydent pożegna się z żołnierzami podwyżką. Dostaną nawet 550 zł

  Średnio uposażenie zawodowych wojskowych może w przyszłym roku wzrosnąć o 550 zł. Najmniej optymistyczny wariant przewiduje 300 zł.

 • Cichocki: Jest wola podwyżek m.in. dla SG i strażaków w 2013 roku

  Szef MSW Jacek Cichocki zapowiedział w piątek w Sejmie, że będzie postulować zapisanie w budżecie na 2013 r. pieniędzy na podwyżki dla strażników granicznych, strażaków, BOR i Służby Więziennej. Jak zaznaczył, taka jest wola polityczna rządu.