• Informacje na temat:

  zus cieszyn

Artykuły na temat: zus cieszyn
 • Emerytury pomostowe: ZUS kwestionuje świadectwa pracy

  Co trzecia osoba ubiegająca się o emeryturę pomostową otrzymuje od ZUS decyzję odmowną. W wielu przypadkach organ rentowy kwestionuje świadectwa pracy wystawione przez pracodawców.

 • Grupa Żywiec zatrudni 250 osób w centrum obsługi klienta

  ..., przede wszystkim młodych ludzi nie tylko z Katowic, ale także z innych miast aglomeracji. Oblicz swoją płacę netto. Sprawdź, ile trafia do ZUS, NFZ i US Koszty inwestycji grupa Żywiec szacuje na(...) międzynarodowej grupy Heineken. Zatrudnia ponad 5,5 tys. osób w ok. 60 oddziałach w całej Polsce. W woj. śląskim znajdują się ważne aktywa grupy Żywiec - browary w Żywcu i Cieszynie, centrum finansowo...

 • Dzisiejsza sesja zakończyła się dość silnym spadkiem. Mimo pozytywnych informacji o wzroście produkcji przemysłowej oraz przekazania przez ZUS blisko 200 mln zł do OFE ( w ostatnich tygodniach informacje te przyczyniały się do wzrostów rynku) od otwarcia na rynku przeważali sprzedający.

 • Dzisiejsza sesja zakończyła się silnym wzrostem indeksów, WIG zyskał 1,9 %, co oznacza osiągnięcie nowego absolutnego maksimum indeksu, silniej zwyżkował WIG-20, który odnotował nowe średnioterminowe maksimum.

 • Wczorajsza sesja zakończyła się zwyżką indeksów, WIG zyskał 0,7%, natomiast WIG-20 0,8%. Po wysokim otwarciu WIG-20 dotarł do oporu na 1.765 pkt., po czym nastąpiła dość silna korekta do 1.746 pkt.

 • Do rozwoju krajowego rynku kapitałowego konieczny jest nie tylko dalszy wzrost kapitalizacji GPW ale i wzrost free float. Już dziś wartość inwestycji, dokonywanych w poszczególne spółki, zwłaszcza przez różnego rodzaju fundusze, w dużym stopniu zależy od sumarycznego udziału akcjonariuszy posiadających nie więcej niż 5 proc. głosów na WZA.

 • Grupa Żywiec zatrudni 250 osób w centrum obsługi klienta

  Około 250 osób znajdzie pracę w centrum obsługi klienta grupy Żywiec, które ruszy we wrześniu tego roku w Katowicach. Inwestycja, zlokalizowana w jednym z biurowców w centrum miasta, ma kosztować kilkanaście milionów złotych.