• Informacje na temat:

  zus ełk

Artykuły na temat: zus ełk
 • Mam 53 lata i niecałe 800 zł renty. Żyliśmy z emerytury męża, ale on niedawno zmarł. Dzieci nie mamy. Nie ma mi kto pomóc, a leki i życie są drogie. Czy mi coś z jego emerytury się należy? Kazimiera S., Ełk.

 • Białystok: 200 osób ma pracować w pierwszym zakładzie w podstrefie SSSE

  ...zakładach. Wartość poniesionych przez przedsiębiorców inwestycji to 1,6 mld zł. SSSE to sześć podstref: Suwałki, Grajewo, Białystok (Podlaskie), Ełk i Gołdap (warmińsko-mazurskie) oraz Małkinia Górna(...) projekty dające szanse na największe zatrudnienie. Oblicz swoją płacę netto. Sprawdź, ile trafia do ZUS, NFZ i US Dotacje z UE wesprą m.in. budowę zakładu produkcji małych elektrowni wiatrowych...

 • Ministerstwo Cyfryzacji uruchamia system mID

  Ministerstwo Cyfryzacji uruchamia system mID, w tym mobilny dowód osobisty dostępny w smartfonie. 11 maja rusza pilotażowa wersja systemu.

 • Seniorów stać na permanentne wakacje

  Osoby starsze często mieszkają w dużych lokalach w centrach miast. Skromne świadczenia z ZUS ledwie starczą im na utrzymanie nieruchomości wartych setki tysięcy złotych. Gdyby je sprzedali, to kwota za nie uzyskana pozwoliłaby często nie tylko na zakup domu lub mieszkania w uzdrowisku, ale dodatkowo nawet na kilka innych nieruchomości, które mogą generować comiesięczny dochód.

 • Białystok: 200 osób ma pracować w pierwszym zakładzie w podstrefie SSSE

  Około 200 osób będzie pracować w nowym zakładzie poligraficznym firmy Masterpress, który w środę zostanie oficjalnie otwarty w podstrefie Białystok Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (SSSE) - poinformowano we wtorek na konferencji prasowej w zakładzie.