• Informacje na temat:

  zużycie energii elektrycznej wzór

Artykuły na temat: zużycie energii elektrycznej wzór
 • Zatrudniająca w Polsce ponad 25 tys. pracowników branża odlewnicza jest zaniepokojona znaczącym wzrostem cen energii elektrycznej, która - wraz z gazem - stanowi nawet 15 proc. kosztów odlewni. Spółki z tego sektora liczą na objęcie ulgami, przygotowywanymi dla przemysłu energochłonnego.

 • Generali, jeden z gigantów ubezpieczeniowych, ogłosił dziś przyjęcie nowej polityki, która wykluczy ubezpieczenia dla nowych kopalni i elektrowni węglowych oraz dla nowych klientów o znaczącym (powyżej 30 proc.) udziale węgla w produkcji energii lub generowanych przychodach. To kolejna firma ubezpieczeniowa, która powoli żegna się z węglem w ramach światowego trendu odchodzenia od finansowania

 • Raport bieżący nr 29/2018 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd Spółki PKP CARGO S.A. informuje, iż w dniu 11 października...

 • Raport bieżący nr 54/2016 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Spółki PKP CARGO S.A. informuje,...

 • Prezes UOKiK wydał decyzję dotyczącą spółki Polski Prąd i Gaz (dawniej Polska Energetyka PRO).

  Ponad 10 mln zł kary nałożył prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na spółkę Polski Prąd i Gaz - poinformował w poniedziałek Urząd. Według UOKiK spółka naruszała interesy konsumentów; jej przedstawiciele m.in. podszywali się pod dotychczasowego sprzedawcę prądu.

 • Walka z kryzysem może kosztować Chiny recesję

  Nietrafione inwestycje są zawsze bolesne. Nawet jeśli inwestuje się pieniądze nie swoje, lecz podatników i nikt nie ponosi bezpośredniej odpowiedzialności za błędne decyzje, to kac dotyka wszystkich w postaci wolniejszego wzrostu w przyszłości. Kiedy nietrafione inwestycje finansowane były kredytem, kac jest jeszcze boleśniejszy - kapitał tracą wierzyciele, którzy sami działają zwykle na silnym lewarze. Spowolnienie może zamienić się w poważny kryzys.

 • Sortowanie odpadów narodowym sportem Niemców. Fakty i mity

  Niemcy są mistrzem w sortowaniu odpadów. I chociaż system recyklingu działa nienagannie, niektóre dane na ten temat są mocno zawyżone.

 • 10 kwestii, o których trzeba pamiętać, podpisując umowę najmu

  Wrzesień to okres szaleńczych poszukiwań mieszkań na wynajem. Lion's Bank podpowiada, jak w tym szale nie stracić głowy i uniknąć błędów, które w mogą nas sporo kosztować.

 • Raport bieżący nr 2/2016 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Ogłoszenie Zarządu Spółki Grupa Azoty...

 • Inspiracje na aranżację niedrogiej kuchni

  Kuchnia to pomieszczenie, które przyciąga niepowtarzalnym, magicznym klimatem oraz zapachem przyrządzanych potraw. Tu spotykają się domownicy, jedzą posiłki, rozmawiają. Jak urządzić kuchnię idealną, a przy tym nie zbankrutować? Oto inspiracje i pomysły, które pomogą w aranżacji tego tak ważnego przecież pomieszczenia.