• Informacje na temat:

  zwolnienia lot

Artykuły na temat: zwolnienia lot
 • 400 osób do zwolnienia w PLL LOT

  ...- W ramach restrukturyzacji PLL LOT 400 osób do marca przyszłego roku ma zostać zwolnionych z pracy - poinformował w poniedziałek PAP prezes LOT-u Sebastian Mikosz. W spółce zostanie też wypracowany nowy układ pracy.

 • Międzyzwiązkowy Komitet Strajkowy podjął decyzję o rozpoczęciu strajku w PLL LOT 18 października od godz. 5.00 - poinformowała przewodnicząca Związku Zawodowego Personelu Pokładowego i Lotniczego Monika Żelazik. Rzecznik LOT Adrian Kubicki ocenił, że "nie ma legalnego mandatu do strajku".

 • Ostatnio zdarzyła nam się spora nieprzyjemność. Otóż samolot, którym mieliśmy lecieć do Londynu, nie wystartował z lotniska z powodu gęstej mgły. Zastanawiamy się z mężem, co w takiej sytuacji należy się pasażerom? Czy w razie strat możemy liczyć na to, że otrzymamy odszkodowanie? Do kogo się zgłaszać? Renata i Aleksander z Szydłowca...

 • Air France-KLM po raz pierwszy w historii planuje zwolnienia pracowników

  Przewoźnik lotniczy Air France-KLM, po raz pierwszy w historii planuje zwolnienia pracowników. Prace może stracić nawet kilka tysięcy osób.

 • Spór o pensje w PLL LOT. Samoloty nie wystartują na początku maja?

  Spór o podwyżki płac personelu latającego był wielokrotnie powodem głębokiej zapaści największych linii lotniczych na świecie. Czy trwający od kilku lat podobny spór w PLL LOT przekształci się wkrótce w konflikt prowadzący do strajku? To by mogło silnie wstrząsnąć spółką, która - choć weszła na ścieżkę wznoszenia - ma nadal kruchą pozycję na silnie konkurencyjnym rynku.

 • Malaysia Airlines planuje wielkie zwolnienia

  Christoph Mueller, nowy prezes Malaysia Airlines, określił swoją firmę jako "technicznego bankruta" i ogłosił program restrukturyzacji. Z 20 000 pracowników 6000 jest do zwolnienia.

 • ...- Na miesiąc przed wygaśnięciem układu zbiorowego PLL LOT w spółce trwają prace nad trzema różnymi dokumentami. Od ich ostatecznej wersji zależeć będą dalsze zwolnienia oraz wynagrodzenia pracowników - poinformował PAP rzecznik spółki Andrzej Kozłowski.

 • Otwarta droga do sprzedaży LOT-u

  Komisja Europejska uznała, że pomoc publiczna udzielona LOT-owi jest zgodna z prawem unijnym i nie narusza zasad konkurencji. Zdaniem Adriana Furgalskiego z Zespołu Doradców Gospodarczych TOR, otwiera to drogę do sprzedaży naszego narodowego przewoźnika.

 • Zwalniani pracownicy Polskich Linii Lotniczych LOT, uczestniczący w adresowanych do nich szkoleniach, mają wkrótce otrzymać propozycje nowych miejsc pracy - informują przedstawiciele agencji, prowadzącej szkolenia na zlecenie przewoźnika.

 • Marcin Celejewski: Strajk uderzy bezpośrednio w LOT

  W czwartek ma odbyć się strajk ostrzegawczy personelu pokładowego LOT. akcja protestacyjna odbywałby się między godz. 6.30 a 8.30 rano.