• Informacje na temat:

  zwolnienia lot

Artykuły na temat: zwolnienia lot
 • 400 osób do zwolnienia w PLL LOT

  ...- W ramach restrukturyzacji PLL LOT 400 osób do marca przyszłego roku ma zostać zwolnionych z pracy - poinformował w poniedziałek PAP prezes LOT-u Sebastian Mikosz. W spółce zostanie też wypracowany nowy układ pracy.

 • Air France-KLM po raz pierwszy w historii planuje zwolnienia pracowników

  Przewoźnik lotniczy Air France-KLM, po raz pierwszy w historii planuje zwolnienia pracowników. Prace może stracić nawet kilka tysięcy osób.

 • Ostatnio zdarzyła nam się spora nieprzyjemność. Otóż samolot, którym mieliśmy lecieć do Londynu, nie wystartował z lotniska z powodu gęstej mgły. Zastanawiamy się z mężem, co w takiej sytuacji należy się pasażerom? Czy w razie strat możemy liczyć na to, że otrzymamy odszkodowanie? Do kogo się zgłaszać? Renata i Aleksander z Szydłowca...

 • Malaysia Airlines planuje wielkie zwolnienia

  Christoph Mueller, nowy prezes Malaysia Airlines, określił swoją firmę jako "technicznego bankruta" i ogłosił program restrukturyzacji. Z 20 000 pracowników 6000 jest do zwolnienia.

 • ...- Na miesiąc przed wygaśnięciem układu zbiorowego PLL LOT w spółce trwają prace nad trzema różnymi dokumentami. Od ich ostatecznej wersji zależeć będą dalsze zwolnienia oraz wynagrodzenia pracowników - poinformował PAP rzecznik spółki Andrzej Kozłowski.

 • Otwarta droga do sprzedaży LOT-u

  Komisja Europejska uznała, że pomoc publiczna udzielona LOT-owi jest zgodna z prawem unijnym i nie narusza zasad konkurencji. Zdaniem Adriana Furgalskiego z Zespołu Doradców Gospodarczych TOR, otwiera to drogę do sprzedaży naszego narodowego przewoźnika.

 • Zwalniani pracownicy Polskich Linii Lotniczych LOT, uczestniczący w adresowanych do nich szkoleniach, mają wkrótce otrzymać propozycje nowych miejsc pracy - informują przedstawiciele agencji, prowadzącej szkolenia na zlecenie przewoźnika.

 • Marcin Celejewski: Strajk uderzy bezpośrednio w LOT

  W czwartek ma odbyć się strajk ostrzegawczy personelu pokładowego LOT. akcja protestacyjna odbywałby się między godz. 6.30 a 8.30 rano.

 • Zarząd PLL LOT wprowadził w środę w życie Regulamin Działania Pilotów, zakładający m.in. elastyczność zatrudnienia - poinformował PAP prezes spółki Sebastian Mikosz. Firma chce utrzymać pełne zatrudnienie i zapobiec zwolnieniom pilotów.

 • R. Baniak (MSP): Wynik LOT-u powyżej planu

  Restrukturyzacja LOT-u przebiega bez zakłóceń i przynosi efekty. Jak podkreśla Rafał Baniak, wiceminister skarbu państwa, w zeszłym roku polski przewoźnik z podstawowej działalności osiągnął wyższy niż zakładany zysk - na poziomie kilkudziesięciu milionów złotych. Proces uzdrawiania spółki ma się zakończyć w tym roku. Resort podtrzymuje chęć prywatyzacji spółki, ale pod warunkiem, że marka LOT