• Informacje na temat:

  zwolnienia pkp

Artykuły na temat: zwolnienia pkp
 • PKP: Ruszył program dobrowolnych odejść

  W PKP ruszył program dobrowolnych odejść, który obejmuje 300 pracowników z pionu nadzoru nieruchomości.

 • 1191 pracowników PKP Cargo chce odejść

  PKP Cargo chce zwiększyć do 96,5 mln zł maksymalne szacowane zobowiązania, wynikające z przeprowadzenia programu dobrowolnych odejść - podała spółka w komunikacie. W okresie zapisów do PDO zgłosiło się 1191 pracowników spółki. Wcześniej mowa była o ok. 250 pracownikach.

 • Przewozy Regionalne planują zwolnienia

  Największy polski przewoźnik pasażerski, Przewozy Regionalne, planuje zwolnienia w ramach restrukturyzacji firmy - poinformował prezes PR Tomasz Pasikowski. W tym roku z firmy odejdzie 8 proc. załogi liczącej prawie 9500 osób.

 • Paweł Hordyński odwołany ze stanowiska członka zarządu PKP IC. Będzie więcej tanich biletów

  W poniedziałek ze stanowiskiem członka zarządu PKP Intercity pożegnał się Paweł Hordyński - to skutek awarii internetowego systemu sprzedaży biletów, podała spółka. Stanowiska straciło też dwóch dyrektorów: wykonawczy ds. finansowych i wsparcia oraz biura informatyki.

 • ​PKP SA chce wprowadzić program dobrowolnych odejść

  Spółka PKP poinformowała, że chce wprowadzić program dobrowolnych odejść dla pracowników zespołów utrzymania nieruchomości. Ma to przynieść 13 milionów złotych oszczędności. Pracownicy otrzymają odprawy w wysokości od 18 do 24 miesięcznych pensji.

 • Zakaz handlu w niedziele może mieć negatywny wpływ na działanie Grupy PKP Cargo, które mogą stracić klientów - wynika z oceny skutków regulacji przygotowanej przez rząd do obywatelskiego projektu ustawy zakazującego handlu w niedziele.

 • Kolejne zwolnienia w planach

  ...zatrudnienie o 2000 etatów. Inwestorzy przeprowadzający transakcje typu CFD na amerykańskie akcje z pewnością zauważyli, że planowane zwolnienia mocno wpłynęły na kursy spółek notowanych na giełdzie w Nowym Jorku. Dla przykładu, akcje Home Depot?s wzrosły o 4,65 proc. do 22,73 dolara po ogłoszeniu cięć o 7000 miejsc pracy. W Europie nastroje są podobne. Masowe zwolnienia planują między innymi firma Corus...

 • Raport bieżący nr 74/2015 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 5 Ustawy o ofercie - aktualizacja informacji Zarząd Spółki PKP CARGO S.A. ("Spółka”, “PKP CARGO”)...

 • Nadchodzi fala masowych zwolnień?

  ...zwolnienia. Dodajmy do tego redukcje w PKP Cargo, w stoczniach Gdyni i Gdańska, w Poczcie Polskiej - wymienia gazeta. W dużych przedsiębiorstwach państwowych i mniejszych spółkach pracę straci 70(...) nic to nie dało. Zarząd firmy ogłosił, że pracę straci 150 z 300 zatrudnionych. To nie koniec. Zwolnienia grupowe zapowiadają też: RH Aluard Wheels z Gorzyc, Kamot z Mielca, a nawet WSK PZL Rzeszów...

 • PKP Cargo ogłasza sukces, ponad 3 tysiące chce odejść

  Zarząd PKP Cargo chwali się programem dobrowolnych odejść. Ma z niego skorzystać ponad 3 tysiące osób. Większość z nich ma nawet dziesięcioletnie gwarancje zatrudnienia, dostaną sowite odprawy.