• Informacje na temat:

  życie najbogatszych

Artykuły na temat: życie najbogatszych
 • W norweskim raju praca wciąż czeka na Polaków

  Nie od dziś wiadomo, że Norwegia uchodzi za jeden z najbogatszych krajów, jeśli nie świata, to z pewnością Europy. Perspektywa dobrych zarobków, a do tego pięknych widoków i niezbyt duża odległość od Polski przyciąga tu wciąż mnóstwo ludzi, którzy liczą na lepsze życie.

 • Nie jest wykluczone, że wprowadzenie jednej daniny będzie oznaczało ukrytą podwyżkę podatków dla najbogatszych, a obniżenie, ale niewielkie, dla tych mniej zarabiających - mówi o pomyśle połączenia PIT oraz składek na ZUS i NFZ ekspert podatkowy z firmy KPMG Andrzej Marczak.

 • Sprawdź, czy jesteś urodzonym multimilionerem

  ...charakterystyczne najbogatszych. Jest ich dużo więcej. Trzeba mieć duży tupet, by zrezygnować z bezpiecznej posady biurowej, miesięcznej pensji i solidnego ubezpieczenia medycznego, po to, by założyć niewielką(...) potrzebuje kogoś, kto będzie jej twarzą. Przedsiębiorcy lubiący publiczne występy - cotygodniowe spotkania, zebrania akcjonariuszy, a nawet wywiady w telewizjach - mają lżejsze życie niż ci, którzy unikają...

 • Wazą się losy składek dla najbogatszych

  Zniesienie limitu, powyżej którego najlepiej zarabiający nie płacą obecnie składek na ubezpieczenia emerytalne i rentowe - zakłada projekt ustawy, który pozytywnie zaopiniowała we wtorek sejmowa komisja polityki społecznej i rodziny.

 • Pasja w biznesie pilnie poszukiwana

  ...wprowadzali w życie. To właśnie ona od wieków wyznacza kierunek ludzkich działań, pomaga odnosić sukcesy i pozwala dużo zarobić.

 • ABC podatku na solidarność dla najbogatszych

  Resort rodziny szacuje koszty spełnienia postulatów rodziców niepełnosprawnych dzieci, a resort finansów zastanawia się, na co stać budżet.

 • Biedronka kontynuuje podwyżki płac dla pracowników

  ...weszła w życie w kwietniu. Tym samym na podwyżki płac w całym 2016 roku Biedronka dodatkowo przeznaczy ponad 100 mln zł. Druga tura podwyżek ponownie obejmie pracowników sklepów, a także pracowników(...).                                                           Dodatkowo Jeronimo Martins Polska oferuje wszystkim zatrudnionym jeden z najbogatszych na rynku pakietów dodatków pozapłacowych, który obejmuje m.in...

 • Jest decyzja, by nie było podatkowego uprzywilejowania najbogatszych - Kowalczyk

  - Wprowadzenie jednolitego podatku będzie oznaczać likwidację liniowego 19-proc. PIT dla prowadzących działalność gospodarczą. Nie ma powodu, by prezes spółki zarabiający milion rocznie płacił 19 proc., a ktoś zarabiający wielokrotnie mniej - 60 proc. - mówi minister Henryk Kowalczyk.

 • Myślisz o emigracji zarobkowej? Zapomnij o Londynie, teraz króluje Dubaj!

  Polaków do wyjazdu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich jest możliwość pracy w jednym z najbogatszych miejsc na świecie. Nie wybierają już Wielkiej Brytanii, jak było przez ostatnie kilkanaście lat(...) poznać nowych przyjaciół. Życie w dotychczas obcej kulturze, nauka nowych tradycji, obyczajów, wszystko to prowadzi do naszego rozwoju, przy jednoczesnej możliwości zarobku. A przyszli pracodawcy...

 • Życie ukryte za testamentem

  Potoczna, szkolna wiedza o szwedzkim chemiku i filantropie zawęża się do wynalezienia dynamitu oraz patronowania największym osiągnięciom naukowym i literackim. To, co dziś wydaje się ponadczasowe, samemu twórcy przyszło z trudem i narodziło się w bólu. Zastanawiając się nad jej fenomenem warto poznać życiorys jej fundatora, który - podobnie jak coroczne werdykty - wzbudza wiele kontrowersji.