• Informacje na temat:

  zysk netto

Artykuły na temat: zysk netto
 • Zysk nie dla biednych i nie dla bogatych. Kto zyska na podniesieniu kosztów uzyskania przychodów?

  Na podniesieniu kosztów uzyskania przychodów zyskają najbardziej ci podatnicy, którzy nie skorzystali na zwiększeniu kwoty wolnej, a zarabiają poniżej średniej krajowej.

 • Grupa Famur podsumowała trzy kwartały 2015 roku osiągając w tym okresie skonsolidowane przychody ze sprzedaży na poziomie 615,2 mln zł (wzrost o 36,6 proc. w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku). Zysk netto Grupy w pierwszych dziewięciu miesiącach br. wyniósł 44,2 mln zł, a EBITDA 144,7 mln zł.

 • Na koniec października zysk netto górnictwa blisko 775 mln zł

  ...774,7 mln zł netto zarobiły w ciągu dziesięciu miesięcy tego roku spółki węglowe należące do Skarbu Państwa. W tym samym czasie zeszłego roku ich strata wyniosła 252 mln zł - wynika z danych Ministerstwa Gospodarki.

 • JR HOLDING, spółka notowana na rynku NewConnect od listopada 2012 r., wypracowała w 2015 r. skonsolidowany zysk netto w kwocie 6,6 mln zł i w porównaniu do wcześniejszego roku, w którym wyniósł on 2,6 mln zł, wzrósł o ponad 154% (przy przychodach netto ogółem 12,8 mln zł na koniec 2015 roku, wobec 6,7 mln zł na koniec 2014 roku). Był to tym samym najlepszy rok dla Emitenta w całej jego historii.

 • Samozatrudnienie - zestawienie zysków i strat

  ...instytucja umożliwiająca założenie biznesu na podstawie użyczonej osobowości prawnej. Kalkulacja zysków Czy na przejściu na samozatrudnienie można zyskać? Wszystko zależy od predyspozycji i inwencji dotychczasowego pracownika... i pracodawcy, który oferując taką formę "zatrudnienia", także liczy na uzyskanie profitów prawnych i finansowych - ominięcie przepisów Kodeksu Pracy i płacenia składek...

 • BZ WBK szacuje, że podatek od klientów banków pomniejszy zysk netto w 2016 r. o ok 405 mln zł

  BZ WBK szacuje, że podatek od klientów banków pomniejszy zysk netto tej instytucji w 2016 r. o około 405 mln zł. Czy stracą na tym właśnie klienci? Prezesem BZ WBK był wicepremier Mateusz Morawiecki.

 • Sondaż Deutsche Bank: Zamożność po polsku - co to znaczy dobrze zarabiać nad Wisłą

  Od 10 do 19 tys. zł netto - tyle zdaniem Polaków powinna zarabiać osoba, którą można już uznać za zamożną. W porównaniu z innymi europejskimi krajami, w Polsce takich osób wciąż jest stosunkowo niewiele. Biorąc jednak pod uwagę, że nasze społeczeństwo stopniowo się bogaci, można liczyć, że z każdym rokiem grono to będzie rosło.

 • Zysk netto grupy mBanku w trzecim kwartale 2016 roku spadł do 230,5 mln zł z 319,5 mln zł rok wcześniej - poinformował bank w komunikacie. Zysk banku okazał się 5,1 proc. powyżej oczekiwań analityków, którzy spodziewali się, że wyniesie on 219,4 mln zł.

 • PGG: Spełnienie żądań płacowych związków oznaczałoby ponad 200 mln zł straty w 2018 r.

  ...​Spełnienie postulatów płacowych związkowców oznaczałoby dla Polskiej Grupy Górniczej (PGG) zamknięcie 2018 roku ponad 200-milionową stratą - poinformował prezes spółki Tomasz Rogala. Przypomniał, że zarząd PGG chce przeznaczyć na podwyżki cały zaplanowany na ten rok zysk firmy.

 • Zysk netto PKN Orlen przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej wyniósł w II kw. tego roku 1,37 mld zł i był niższy od konsensusu rynkowego na poziomie 1,98 mld zł.