• Informacje na temat:

  zysk w kghm

Artykuły na temat: zysk w kghm
 • KGHM zatrudni ok. tysiąc osób

  ...- KGHM planuje zatrudnić ok. tysiąca osób w br., głównie w hutach i kopalniach, nowi pracownicy zastąpią przede wszystkim osoby, które odchodzą na emerytury. Z kolei Toyota zatrudnienie ograniczy.

 • Związkowcy weszli w spór zbiorowy z zarządem KGHM

  Związkowcy z działającego w KGHM Związku Zawodowego Pracowników Przemysłu Miedziowego weszli w tym tygodniu w spór zbiorowy z zarządem spółki - poinformował PAP przewodniczący związku Ryszard Zbrzyzny. ZZPPM domaga się 2 tys. zł premii dla pracowników, podniesienie płac pracownikom produkcji oraz poprawy bezpieczeństwa pracy.

 • KGHM: Dwa tysiące premii dla każdego pracownika

  Na dzisiejszym spotkaniu zarząd KGHM zaproponował działaczom związkowym wypłatę premii dla pracowników.

 • Jednostkowy zysk KGHM zgodny z konsensusem

  Jednostkowy zysk netto KGHM w czwartym kwartale 2014 roku wyniósł 666 mln zł wobec 813 mln zł rok wcześniej - wynika z wyliczeń PAP. Wynik okazał się zgodny z szacunkami analityków ankietowanych przez PAP.

 • Masz nadwyżki finansowe i zastanawiasz się, czy ich nie zainwestować w akcje? Wybór jest trudny, bo jak początkujący inwestor (czyli osoba kupująca akcje) ma ocenić kilkaset firm notowanych na naszej giełdzie? Bardzo dobrym wyznacznikiem jest dywidenda. To udział w zyskach przedsiębiorstwa, który wypłacany jest jego akcjonariuszom.

 • Grupa Kapitałowa KGHM Polska Miedź SA w 2016 r. ograniczyła roczny spadek przychodów do 4 proc., a skorygowanej EBITDA do 1 proc. dzięki konsekwentnej dyscyplinie kosztowej, utrzymaniu stabilnej produkcji oraz poprawie pod koniec roku sentymentu na rynku metali.

 • Rusza program wspierający zatrudnianie polskich studentów przez rodzime koncerny za granicą

  Rusza program „Inteligentny start” wspierający zatrudnianie polskich studentów przez firmy z naszego kraju rozwijające się na rynkach zagranicznych. W podobny sposób od kilku lat działa m.in. KGHM International, który w chilijskiej kopalni Sierra Gorda zatrudnia wielu Polaków, również członków miejscowej Polonii, i szuka kolejnych pracowników. Na takim modelu mogą skorzystać zarówno pracodawcy...

 • Wyniki Grupy KGHM po pierwszym półroczu 2015 roku

  Miliardowe wyniki Grupie Kapitałowej KGHM zostały osiągnięte przy spadających cenach miedzi i srebra, stabilnej produkcji i utrzymaniu dyscypliny kosztowej.

 • Ile zarabiają polscy górnicy?

  ...i zysku netto, w porównaniu do dwóch poprzednich latach. Wśród spółek notowanych na GPW, Bogdanka już w trzecim kwartale 2012 roku wypracowała lepsze wyniki, niż w całym 2011 roku. Przychody JSW i KGHM(...) z zysku. Czternaście pensji to jednak nie wszystkie korzyści wynikające z fedrowania. Pracownicy górnictwa otrzymują wysokie nagrody Pracownicy górnictwa otrzymują także raz w roku dodatek na pomoce...

 • Dyscyplina kosztowa odpowiedzią na warunki makroekonomiczne Przy wzroście produkcji miedzi ekwiwalentnej koszt jednostkowy w Grupie KGHM spadł o 12 proc. w relacji do pierwszego półrocza ubiegłego roku.