• Informacje na temat:

  zyski kghm

Artykuły na temat: zyski kghm
 • KGHM zatrudni ok. tysiąc osób

  ...- KGHM planuje zatrudnić ok. tysiąca osób w br., głównie w hutach i kopalniach, nowi pracownicy zastąpią przede wszystkim osoby, które odchodzą na emerytury. Z kolei Toyota zatrudnienie ograniczy.

 • Poprawi się opłacalność chilijskiego projektu KGHM?

  Zakładany wzrost produkcji miedzi w chilijskiej kopalni KGHM w najbliższych latach powinien poprawić rentowność projektu Sierra Gorda, tym bardziej, że nakłady inwestycyjne w ramach pierwszego etapu prac będą ograniczone. Dodatkowym bodźcem może być rosnący kurs miedzi w przyszłości - oceniają analitycy.

 • KGHM: Dwa tysiące premii dla każdego pracownika

  Na dzisiejszym spotkaniu zarząd KGHM zaproponował działaczom związkowym wypłatę premii dla pracowników.

 • Gigantyczne zyski największych spółek na GPW

  Poprawa wyników branży wydobywczej i paliwowej sprawiła, że największe firmy z warszawskiej GPW zarobiły w zeszłym roku rekordowe 35 mld zł.

 • ...pieniądze zasilają budżet państwa. A przy okazji korzystają na tym drobni akcjonariusze. Do takich spółek należą PZU, PKO BP, KGHM czy Polska Grupa Energetyczna. Kolejną pomocną wskazówką jest indeks(...) razy w ciągu ostatnich pięciu lat podzielić się zyskiem z akcjonariuszami. Obok już wymienionych firm z udziałem Skarbu Państwa do WIGdiv należą m.in.: Bank Zachodni WBK, Bank Pekao SA, Citi Handlowy...

 • KGHM płaci i płacze

  Prawie 109 mln złotych zapłacił w październiki z tytułu tzw. podatku górniczego KGHM Polska Miedź. Oznacza to, że w tym roku do budżetu państwa odprowadził już około 1,244 mld złotych.

 • Rusza program wspierający zatrudnianie polskich studentów przez rodzime koncerny za granicą

  Rusza program „Inteligentny start” wspierający zatrudnianie polskich studentów przez firmy z naszego kraju rozwijające się na rynkach zagranicznych. W podobny sposób od kilku lat działa m.in. KGHM International, który w chilijskiej kopalni Sierra Gorda zatrudnia wielu Polaków, również członków miejscowej Polonii, i szuka kolejnych pracowników. Na takim modelu mogą skorzystać zarówno pracodawcy...

 • Polska Grupa Uzdrowisk, wchodząca w skład portfela KGHM TFI, osiągnęła w okresie wakacyjnym przychód w wysokości ponad 39,7 mln zł. To o niemal 3,5 mln zł więcej niż w analogicznym okresie w roku poprzednim. - Wypracowane zyski chcemy przeznaczyć na inwestycje, które pozwolą nam na oferowanie usług na coraz wyższym poziomie - mówi Rafał Czepil, wiceprezes KGHM TFI.

 • Ile zarabiają polscy górnicy?

  Węglowy i Kompania Węglowa. Dodatkowo, największą spółką działającą w sektorze wydobywczym, a jednocześnie największą spółką w Polsce jest KGHM Polska Miedź. Oblicz swoją płacę netto. Sprawdź, ile(...) i zysku netto, w porównaniu do dwóch poprzednich latach. Wśród spółek notowanych na GPW, Bogdanka już w trzecim kwartale 2012 roku wypracowała lepsze wyniki, niż w całym 2011 roku. Przychody JSW i KGHM...

 • KGHM zapłaci pomimo straty

  Akcjonariusze KGHM zdecydowali na środowym walnym zgromadzeniu o wypłacie 200 mln zł dywidendy z zysków z lat ubiegłych. Dywidenda na akcję wyniesie 1 zł. Zdaniem analityków, na egzekwowanie dywidend naciska resort finansów szukający pieniędzy na wysokie wydatki budżetu.