• Informacje na temat:

  zzppm

Artykuły na temat: zzppm
 • Związkowcy z KGHM Polska Miedź negocjują z zarządem podwyżki i premię za 2016 r.

  ...kapitałowej KGHM Polska Miedź SA Pracowniczego Programu Emerytalnego na wzór funkcjonującego w spółce KGHM Polska Miedź SA. ZZPPM domaga się również likwidacji tzw. premii motywacyjnej i wprowadzenia(...) wynagradzania, motywowania. My chcemy doprowadzić do jednolitych, klarownych zasad wynagradzania - powiedział Zbrzyzny. Szef ZZPPM podkreślił, że związkowcy widzą szansę na porozumienie, by spór ich związku...

 • Związkowcy weszli w spór zbiorowy z zarządem KGHM

  Związkowcy z działającego w KGHM Związku Zawodowego Pracowników Przemysłu Miedziowego weszli w tym tygodniu w spór zbiorowy z zarządem spółki - poinformował PAP przewodniczący związku Ryszard Zbrzyzny. ZZPPM domaga się 2 tys. zł premii dla pracowników, podniesienie płac pracownikom produkcji oraz poprawy bezpieczeństwa pracy.

 • Średnia płaca w KGHM w 2011 roku wzrośnie rok do roku o 4,6 procent

  ...zatrudnienia na 10 lub 20 lat, w przypadku utraty kontroli nad KGHM przez Skarb Państwa oraz podwyżek płac. Przedstawiciele ZZPPM i zarządu KGHM podpisali 15 czerwca protokół rozbieżności w toczącym się sporze(...) w trzech kopalniach KGHM: Polkowice-Sieroszowice, Rudna oraz Lubin. We wszystkich tych oddziałach większość głosujących opowiedziała się za strajkiem. ZZPPM zorganizował także referendum strajkowe...

 • Zarząd KGHM Polska Miedź S.A. przesyła raport bieżący: Zarząd KGHM Polska Miedź S.A. informuje, że po przeprowadzeniu w dniach 2 i 3 lutego 2000 r. mediacji...

 • Referendum strajkowe w KGHM Polska Miedź SA zorganizuje w dniach 28-30 czerwca Związek Zawodowy Pracowników Przemysłu Miedziowego (ZZPPM), będący w sporze zbiorowym z zarządem spółki.

 • Wszczęcie sporu zbiorowego i ogłoszenie referendum strajkowego w KGHM przez Związek Zawodowy Pracowników Przemysłu Miedziowego (ZZPPM) wpływa na destabilizację sytuacji spółki - poinformował we wtorek prezes KGHM Krzysztof Skóra.

 • O aktualnej sytuacji w KGHM i rządowym planie sprzedaży 10 proc. udziałów Skarbu Państwa w miedziowym holdingu rozmawiali w poniedziałek szefowie sekcji Związku Zawodowego Pracowników Przemysłu Miedziowego (ZZPPM).

 • Związkowcy idą po swoje

  R. Zbrzyzny (szef ZZPPM i poseł SLD) zaskarżył uchwałę o wypłacie dywidendy. Zbrzyzny chce skorzystać z faktu, iż o podziale zysku decyduje ZWZA.

 • Członek zarządu KGHM Polska Miedź SA z ramienia załogi, którego wybory mają się odbyć w spółce, powinien być strażnikiem interesu tej firmy uważa przewodniczący Związku Zawodowego Pracowników Przemysłu Miedziowego (ZZPPM) oraz poseł SLD, Ryszard Zbrzyzny.

 • Niepohamowane premie w KGHM

  Porozumienie dotyczące wypłaty dodatkowej nagrody z zysku osiągniętego w 2006 roku dla załogi miedziowego koncernu podpisano w KGHM Polska Miedź SA - poinformował w swoim komunikacie, największy w firmie, Związek Zawodowy Pracowników Przemysłu Miedziowego (ZZPPM).